BEYSU
 


Burası, yaşamın kaynağı ile tazelenip, her yudumda doğanın saf ve temizliğini hissedeceğiniz tabii su BEYSU’nun modern şişeleme tesisi. Beysu, Konya ili Beyşehir ilçesi Doğanbey Mahallesindeki yenilenmiş ve ileri teknolojili üretim tesisinde şişeleme yapıyor.

Kaynak suyunu Karadağ eteklerinden alan Beysu; bugün Konya Büyükşehir Belediyesi Koski Genel Müdürlüğü güvencesiyle sizlere sunuluyor…

Teknolojik cihazlarla ozonlama, preformdan dolum, kapaklama, etiketleme ve şiringlemeye varıncaya kadar el değmeden ve ultra hijyenik bir ortamda üretilen Beysu; fabrikadaki gelişmiş labaratuvarlarında Sağlık Bakanlığı ve Avrupa Birliği normları ve İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliğine uygun bir şekilde kaynak suyunun kimyasal, mikrobiyololik yönünden hem üretim aşamasında hem de günlük olarak, periyodik şekilde analizlere tabi tutulur.

Sağlık Bakanlığının doğal kaynak suları ile ilgili yönetmeliğine uygun olarak 180 cc, 200cc, 250 cc, ve 300 cc’lik bardak su, 0,5 – 1,5 – 5 litre petsu ve 19 litre polikarbonat damacana dolumu gerçekleştiren Beysu, ürünlerini TSE standartlarında, Iso 9001 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği sistemi garantisiyle tüketicilerine sunar..

Ambalajlı su üretimine uygun hazırlanmış pet preformlar, Beysu’da tam otomatik makinelerde 30–40 bar basınç şişirme teknolojisiyle şişe haline dönüşür. Üretilen şişeler havalı konveyörleri ile dolum bölümüne transfer edilir.

Dolum bölümünde pet şişeler ozonlu kaynak suyu ile çalkalanıp durulanır. Daha sonra tam otomatik makinelerde el değmeden dolumu gerçekleştirilen, kapakları takılan, etiketleme makinesinde etiketlenen şişeler, tarih ve seri kodlamasının yapılmasıyla konveyörler üzerinde paketleme bölümüne alınır. Paketleme sonrasında paletlere dizilen ürünler, streç makinesi yardımıyla sarılır ve mamul stok alanına elektrikli forkliftler yardımıyla taşınır. Pet bardak sular; özel paketleme makinelerinde koliler halinde paketlenerek sevk edilir.

Beysu Tesislerinde kullanılan 19 litrelik kulpsuz damacanalar; kanserojen madde içermeyen, darbelere karşı dayanıklı, koku, tat ve tortu bırakmayan özelliklere sahiptir.

Damacanalar, suyla buluşturulmadan önce iç ve dış dezenfekte safhasından geçirilir. 50 sangirat derecede ön yıkama işleminden geçen damacanalar, toplam 5 banyolu makinelerde 55-70 santigrat derecede tekrar tekrar dezenfekte edildikten sonra dolumu yapılır.

Tüm dış etkenlerden korunan ortamda yapılan dolum sonrasında, sızıntı yapmayan, tam kapanır ve hava almayan kapağı takılan damacanalara, özel emniyet bantları takılır. Bu bantlar, Beysu’nun güvenle içilebileceğinin, herhangi bir dış etkenin suyunuza müdahelesi olmadığının bir işaretidir.

Özel lazer sistemli makineler tarafından son kullanma tarihi, üretim tarihi gibi bilgilerin verilmesinin ardından sevkiyata hazır hale getirilir. Hızlı, güvenilir ve yaygın bayi ağlarıyla evlere ve iş yerlerine özel kaplanmış Beysu araçlarıyla güler yüzlü ve deneyimli servis elemanlarıyla tüketiciye ulaştırılır.

Beysu Konya Büyükşehir Belediyesi Koski Genel Müdürlüğü güvencesiyle üst düzey kalitede ve lezzette sizlere sunuluyor.

Yaşamın kaynağı ile tazelenip, her yudumda doğanın saf ve temizliğini hissedeceğiniz tabii su,

Tabii ki BEYSU
Doğal Kaynak Suyu

 
ÜRÜNLERİMİZ
           
0,25 ML 0,50 ML 1,50 LT 5 LT 19 LT 0,33
 
Copyright Beysu 2015 info@beysu.com.tr / 444 81 52