FAYDALI BİLGİLER
 Şişe Üretim Bilgileri


Doğal kaynağından üretim tesisine gelen tabii suya gerekli analizlerin ardından ozonlama işlemi yapılır. Doluma hazır olan su tam otomatik dolum makinalarına aktarılır. Ambalajlı su üretimine uygun hazırlanmış pet preformlar, Beysu’da tam otomatik makinelerde 30–40 bar basınç şişirme teknolojisiyle şişe haline dönüşür. Üretilen şişeler hava konveyörleri ile dolum bölümüne transfer edilir.

Dolum bölümünde pet şişeler ozonlu kaynak suyu ile çalkalanıp durulanır. Daha sonra tam otomatik makinelerde el değmeden dolumu gerçekleştirilen, kapakları takılan, etiketleme makinesinde neme dayanıklı etiketle etiketlenen şişeler, tarih ve seri kodlamasının yapılmasıyla konveyörler üzerinde paketleme bölümüne alınır. Paketleme sonrasında paletlere dizilen ürünler, streç makinesi yardımıyla sarılır ve mamul stok alanına elektrikli forkliftler yardımıyla taşınır. Pet bardak sular; özel paketleme makinelerinde koliler halinde paketlenerek bayilere sevk edilir. Bayiler aracılığı ile sizlere sunulur.

Damacana su üretim süreci;
Beysu Tesislerinde kullanılan 19 litrelik kulpsuz damacanalar; kanserojen madde içermeyen, darbelere karşı dayanıklı, koku, tat ve tortu bırakmayan özelliklere sahiptir. Damacana kontrolleri Beysu’nun tecrübeli personelleri tarafından gerçekleştirilir. Doluma uygun olan damacanalar dezenfekte bölümüne aktarılır. Damacanalar, suyla buluşturulmadan önce iç ve dış dezenfekte safhasından geçirilir. 50 sangirat derecede ön yıkama işleminden geçen damacanalar, toplam 5 banyolu makinelerde 55-70 santigrat derecede tekrar tekrar dezenfekte edildikten sonra dolumu yapılır.

Tüm dış etkenlerden korunan ortamda yapılan dolum sonrasında, sızıntı yapmayan, tam kapanır ve hava almayan kapağı takılan damacanalara, özel emniyet bantları takılır. Bu bantlar, Beysu’nun güvenle içilebileceğinin, herhangi bir dış etkenin suyunuza müdahelesi olmadığının bir işaretidir. Özel lazer sistemli makineler tarafından son kullanma tarihi, üretim tarihi gibi bilgilerin verilmesinin ardından sevkiyata hazır hale getirilir. Hızlı, güvenilir ve yaygın bayi ağlarıyla evlere ve iş yerlerine özel kaplanmış Beysu araçlarıyla güler yüzlü ve deneyimli servis elemanlarıyla tüketiciye ulaştırılır.

 
ÜRÜNLERİMİZ
           
0,25 ML 0,50 ML 1,50 LT 5 LT 19 LT 0,33
 
Copyright Beysu 2015 info@beysu.com.tr / 444 81 52